Mom's Królik

Nowy produkt

Przytulanka sensoryczna Królik różowy lub niebieski - Królowa wśród Zabawek otrzymała tytuł- Zabawka Roku 2015

Więcej szczegółów

20 Przedmioty

43,00 zł brutto

Więcej informacji

KRÓLIK PRZYTULANKA

Króliczek otrzymał tytuł Zabawki Roku 2015 - Najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce. Znak jakości, który pomaga rodzicom wybrać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci. Wybierając produkt z tym znakiem masz pewność pełnego profesjonalizmu - POLECAMY.

Najważniejszym kryterium oceny jest: Bezpieczeństwo i jakość wykonania – rodzaj materiałów wykorzystanych do produkcji, solidność całej konstrukcji, odporność zabawki na uszkodzenia, brak niebezpiecznych substancji oraz elementów. Wpływ na rozwój dziecka - stymulowanie rozwoju dziecka, zachęcanie do kreatywnego myślenia, wpływ na jego rozwój emocjonalny, społeczny, intelektualny

Jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych. Szeleszczące uszy króliczka zaciekawią maluszka,a kolorowe metki zachęcają do chwytania. Spódniczkę można zdjąć i założyć na nadgarstek dziecka.

Świat zmysłów noworodków, niemowląt i małych dzieci jest  bardzo dobrze rozwinięty, a odpowiednia jego stymulacja zdecydowanie wspiera rozwój dziecka. Dlatego też jest tak ważnym aby wybrać odpowiednie zabawki.

Noworodek, pomimo niedostatecznie jeszcze rozwiniętego narządu wzroku, widzi, jest do obraz rozmyty, ale już kilka minut po przyjściu na świat potrafi rozpoznać twarz mamy. Dziecko dostrzega to, co znajduje się w odległości 20–30 centymetrów od jego twarzy. Widzi trzydzieści razy słabiej od dorosłych. Jego świat przypomina obraz oglądany przez zamarzniętą szybę. Widzi kontrastowe zestawienia: czerń, czerwień i biel, pod warunkiem, że wzory są duże.

Należy pamiętać, że maleństwo nie potrafi jeszcze na dłużej skupić wzroku. W  drugim miesiącu życia potrafi już zatrzymać wzrok na jasnej plamie światła, ale żeby ją zobaczyć, odwraca całą główkę. Widzenie pod kątem opanuje dopiero między 3. a 4. miesiącem. Badania wskazują, że najpierw patrzy na miejsca styku np. białego i czarnego, a dopiero później przesuwa po tych krawędziach wzrokiem.

Grupa wiekowa:0+

Wysokość:28 cm.

Zabawka wyprodukowana jest w całości w Polsce.

Produkty powiązane